Zdravím všechny lovce. Včera jsem si všiml, že u téhle keše poslední tři hledači neuspeli u č.2 a proto jsme se tam dnes večer pri cestě okolo s týmem zastavili to omrknout. A skutecne, dvojku jsme na místě, kde byla pri naší první návštěve 13. 7., nenašli. Na tuto skutecnost už jsem upozornil autora, takže je předpoklad, že brzy bude vše v porádku. Zatím hledejte jinde…
At se darí Ivo