Jicin => Geojeseniky

Zdravim, nebude mit cirou nahodou nekdo z kaceru cestu pres nebo kolem Jicina na tento event? Nechce se mi jet samotnymu autem a na moto nevim, zda bude pocasi :slight_smile: Samozrejme za spoluucast na benzinu - nafte…

Platíš i vodík/LPG/elektřinu/jaderný pohon? :D:D:D

Já bych hned jel, ale musím alespoň jeden víkend do měsíce makat na zahradě a zrovna to padlo na tento:@

Safra, Subi, drahy FTF konkurente, nejde to prelozit na jinej?? Pojeeed…

Minulý celý víkend jsem byl lovit sám jenom s dětma na Kokořínsku a teď by mi to už neprošlo :frowning:
Další víkend jedeme za tchýní :@, takže zase nic neudělám. No prostě pech.

No pockej, kdyz jsi minuly tyden delal hodnyho tatku a zabavil deticky na cely vikend, z toho mi vychazi, ze bys ted mel mit za odmenu volno, navic kdyz Te pristi vikend ceka navsteva tchyne :smiley:
Treba bude i FTF, premiova odmena je laaaakava :wink:
Sakra ze bych Te neukecal?? :slight_smile:

Mě to taky připadá logický, jak píšeš, ale bohužel to tak nevidí všichni :frowning:
Možná bych se utrhnul na jeden den, ale to je zase blbost jet tak daleko a hned se vracet.

Minulý týden jsem bavil dětičky, tento týden musím bavit manželku a příští týden tchýni :smiley:

No tak hrozný to zas není, ale přesto bohužel snad až někdy příště.