Zdravim, nebude mit cirou nahodou nekdo z kaceru cestu pres nebo kolem Jicina na tento event? Nechce se mi jet samotnymu autem a na moto nevim, zda bude pocasi
Samozrejme za spoluucast na benzinu - nafte…
Platíš i vodík/LPG/elektřinu/jaderný pohon? :D:D:D
Já bych hned jel, ale musím alespoň jeden víkend do měsíce makat na zahradě a zrovna to padlo na tento:@
Safra, Subi, drahy FTF konkurente, nejde to prelozit na jinej?? Pojeeed…
Minulý celý víkend jsem byl lovit sám jenom s dětma na Kokořínsku a teď by mi to už neprošlo ![]()
Další víkend jedeme za tchýní :@, takže zase nic neudělám. No prostě pech.
No pockej, kdyz jsi minuly tyden delal hodnyho tatku a zabavil deticky na cely vikend, z toho mi vychazi, ze bys ted mel mit za odmenu volno, navic kdyz Te pristi vikend ceka navsteva tchyne ![]()
Treba bude i FTF, premiova odmena je laaaakava ![]()
Sakra ze bych Te neukecal?? ![]()
Mě to taky připadá logický, jak píšeš, ale bohužel to tak nevidí všichni ![]()
Možná bych se utrhnul na jeden den, ale to je zase blbost jet tak daleko a hned se vracet.
Minulý týden jsem bavil dětičky, tento týden musím bavit manželku a příští týden tchýni ![]()
No tak hrozný to zas není, ale přesto bohužel snad až někdy příště.