Na vedomost se dava, ze JIRA66, Rytir Severu, vcera pokoril nezbytnou 200 pro zapis do svetovych statistik. Jirko obrovska gratulace k tomu samozrejme nejen tobe ale celemu divcimu geotemu. At ti vydrzi elan az do zavodu a pak tam tem hordam podomku ukazeme [H]. Chtel jsem na tuhle metu sahnout s tebou ale nevadi. At ti to hleda Rytiri Severu [B]
Za holenky z rovin se taky pripojuju ke gratulaci :o) Jen tak dal a stale hodne radosti z hledani a zakladani.
Dalsi z Holenku se rovnez pripojuje ke gratulaci a preje hodne stesti nejen na dalsich keskach !!!
Lost kongresman Wenny a cely team WMH
No svetove tabulky jsou svetove tabulky !! Tak velka gratulace a at pribyvaji dalsi pekne chvilky pri odlovu pixlicek.
Jirko, móóóc gratulujeme celému geotýmu a prejeme hodně radosti i nadále. A díky za vaše krásné kešky! [^][G][D]
To se musíš Jíro už konečně rozhodnout [:@] , myslel jsem, že patříš mezi nás, Holenky z ráje [ip] . A teď se dovídám, že tě seveřani pasovali na Rytíře. [:O]
Gratulujeme a přejeme celýmu týmu hodně radosti a dalších zážitků. A nám všem ostatním přeju hodně dalších skvělých keší od vás. [^]
A další ze severu, který si zaslouží gratulaci![;)]
Tak to je fofr
GRATULUJEME !!!