teraz som si vsimol, ze sa uz davnejsie nad Ceskym Krumlovom objavila nova cache, autor si ju stihol uz aj sam najst :-). A Dorcadion urobil 2 cache na Trebonsku
Inac velmi sa mi paci cache Vodnik od Svatu (najma graficke spracovanie je super), bohuzial nie som priaznivec potapania do velkych hlbok
Stran jižních Čech - náš tým připravuje pohodovou multicachi: Slunce, Seno, Geocaching hádejte kde. S tím se, doufám, svezou Strakonice, možná i Písek. Vedle toho máme od minula dluh Technická památka na Lužnici, něco kolem Jindřichova Hradce, Hradec sám a ještě pár myšlenek. Takže cache budou, ale realizace bude asi až kolem 21.8. Do té doby mám studijní domácí vězení a klofu do kláves.