Jižní obchvat/okolo Gerdíkova GC18129

Je tu někdo kdo by to šel[cache]GC18129[/cache] v pátek kolem 14:15. Čas mohu pošunout na později. Nechce se mi, bloncat samotnému.

Mám práci, jinak bych se přidal. :slight_smile:

Jaj, luxus. Škoda jen, že to mám do Olomouce kousek z ruky :frowning:

Zařizuji alkohol, slečny bohužel ne.:(:slight_smile:

WHAT?!?! :o

Ještě pořád můžeme mít trojku.:slight_smile:

tak to zní zajímavě :slight_smile: kde dáme sraza? teda spíš v kolik?
BTW: asi se sem už nedostanu tak se dyžtak ozvi na muj mob (608878520) diky

Tak jo, sraz u první keše Pevnost Neředin. v 14:30. Pokud bych tam nebyl tak půjdu směrem od keše Boodlakuv véhled. Magické číslo (732573671)

Slečna by i byla, ale termín je naprosto nevhodnej :(. Celej týden se flákám doma, jenom v pátek jdu vydělávat peníze a už mám smůlu.