Budou se menit na tradicky? Nejak jsem si zadne zmeny kolem nevsiml…
Každý autor by měl požádat retrívry o transformaci svojí mysterky. Oni sami od sebe nebudou sedět u PC a zkoumat, či keš je/neni jen tradička s podmínkou. Nazca už je tradicionál, jinou mysterku už nemam a nikdy ani už žádnou nezaložim, protože jsou vesměs na nic.
Pokud máš v okolí nějakou, o které víš, napiš ownerovi, co se o nových pravidlech nemusel dozvědět.
Mysterky jsou moc fajn.
Správně. Aspoň se pozná, že jsme si s tím dali práci. Ať už jakoukoliv cestou;)
Hele nerejpej a nech to v klidu. Plno se jich totiz bude archivovat a je to skoda. Myslim si, ze se nic nestane, kdyz se nechaji dozit. Jedinci co nutne potrebuji kesku odlovit bez podminky, at tak ucini, ale radeji at mlci. Proste jestli se uz tesis, jak ti nekdo zmeni tolik nenavidenou mysterku na tradicku a ty si ji budes moci odlovit, tak nevim na co cekas. Odlovit bez podminky ji muzes uz ted. To nemusis na nic cekat.
Nechal bych to být… nové již nevznikají a ty staré nějak dožijí. Osobně k nim přistupuji jako k tradičkám, tedy vyluštím a když se podmínka nezdá úplně debilní, tak ji splním. Zatím se nestalo, že by nějaký autor při nesplnění podmínky log smazal. Pokud by to chtěl udělat nebo udělal, pak odkaz na pravidla je jednoznačný a je vystaráno. Co se může maximálně stát je to, že se jednoho dne z nalezený mysterky stane tradička.
Ahoj. Muj nazor je nasledujici…
Autory kese bych nijak nenutil cokoli zmenit. Splneni podminky se tak stava dobrovolnou akci. Je jen nutne, aby vedeli, ze kacer muze logovat pouze s nalezem a log mu nemazali. Podminky casto byvaji velice zabavne a nikde neni napsano, ze mysterka nemuze byt na publikovanych souradnicich.
Takze jak uz bylo receno .. nerejpat do toho.
A já bych do toho zrovna rejpnul. Nejlepší by bylo změnit ploště všechny mysterky na tradiční tam, kde jsou stejné výchozí a finální souřadnice. A vlastníky o tom informovat mejlem. Pokud budou mít pocit, že změna je nesprávná, kontaktují rewivera a ten to změní zpět.
Mysterky na výchozích souřadicích se mně nelíbili již před změnou pravidel. Jeden z důvodů je, že pokud jedeme dál a máme málo času, tak po cestě jiné než tradiční ignorujeme, ale proč ne tradiční s podmínkou? Druhý důvod je, že mysterky na úvodních souřadnicích zkreslují statistiky.
Tehdy jsem navrhoval, aby se z nich stali tradiční keše s určitým druhem podmínky. Měly by normální ikonku tradiční keše, která by byla doplněna o symbol podmínky v podobě menší ikonky na víčku té zelené krabičky, například fotoaprát pro fotící keš nebo menší krabička pro chalenge keš, obálku pro nutnost něco poslat mejlem, hodiny pro časově omezený lov atd. A tyto dodatečné ikonky by mohli být kombinovány i s otazníkem jako smybolem mysterky nebo multikeší, vždyť dodatečná podmínka s typem keše vůbec nesouvisí. Teď už je to pasé. I když, proč by symbol nemohl upozorňovat na podmínku.
Jenže keška je majetek ownera a ne groundspeaku.
Ty koukám rád vytváříš rejpavé situace, co??
rodinka veverek, kaote:
nechcete radši vypadnout třeba do lesa na keše? vypadá to, že by vám čerstvý vzduch jen prospěl ![]()
říká se:
nešťourej do ho.na, nebude smrdět - ale to vy né, to se v tom furt musí rejpat a rejpat…
ja do neceho stouram? tedy jestli otazku povazujes za stourani, mozna by prospel cerstvy vzduch tobe
no pokud to není šťourání, tak jaký má potom tento dotaz smysl?
/ve finále může vést jen k tomu, že zmizí spousta zajímavých keší/
jo a když se ti nechce ven, tak si aspoň otevři okno ![]()
kdyz se na neco zeptam zmizi spousta kesi? :o
ne, ale chytí se toho další a další /viz.Veverky/, vznikne flame, no a dále mohou být opravdu kontaktováni owneři - no a jsem přesvědčen, že část z nich keše radši zruší než změní na tradičky - výsledek: zmizí spousta keší ![]()
a už dost - jdu na ten vzduch /lezu na střechu/ ![]()
a o cem se jeste nesmi mluvit?
Nesmí a nemusí je rozdíl, kaoťáku. Rozumný rozpoznaj.
Sem vylezl ven a koukam, zacinaji mizet kese
Nezeptal se tady nekdo nahodou na neco? ![]()
Veverky rády.
Ja myslim, ze ti to Leroj vysvetlil dost jasne. Kdyz nechces podminky, tak je nepln.
ad veverka: Ono by neskodilo se mrknout aspon na chvilicku do listingu te mysterky a zjistit treba, ze kes se nachazi na udanych souradnicich. Ale kombajn je kombajn, tam na cteni neni cas. Mozna tak hintu. :D:D:D:D
ja se ale na plneni podminek vubec neptal
ja s jejich plnenim navic nemam problem a tam kde mam, nelovim