V zaplave podivnosti, co sa tu obcas riesia, sa vynorila pozitivna sprava - Pezikovi a jeho Hanicke sa pred chvilkou narodila mala Johanka
Gratulacia geotatinkovi a nech sa celej rodine dari a Johanka prinasa samu radost ![]()
veliká gratulace ![]()
Velká, velká gratulace… Ať roste a daří se všem.
Taky moc gratuluji, at se ma mala k svetu a nezlobi rodice ![]()
Jeeee, tak to je fajn, gratuluji.
Další kačerka, supr :).:D, gratulujeme i s ženuškou…
Moc vasm Vsem s Hanickou Dekujeme.
PS: Samane ty taky vykecas vsechno ![]()
Gratuluji!
No ked mi pred polnocou volas, ze ideme zapijat bejby a ja nemozem, tak som to oslavil aspon takto a na Johanku som si doma pripil sam Williamsovkou ![]()
taky se pripojujeme ke gratulacim… at je zdrava a roste jako z vody ![]()
No kdyz lovila uz v brisku, tak to bude urcite kacerka. Vsak jsem taky cetla logy typu: Na Hanicku uz to bylo moc ![]()
Patri vam me gratulace a doufam, ze mate poradny tereni geokocar.
Tak Johanka má na prdýlce "pezik1 - Found It" !!!
Neznám vás osobně, ale o to srdečněji přeji max pohodu a min starostí s miminkem, maminka ať je fit a tatínek může být tak dva/tři dny mimo provoz. ![]()
Taky blahopřeju k potomkovy . A za pár let si budete užívat krásného výrazu v prckově tváři když kouká na GPSku při hledání "pokladů"
Já to zažil minulý týden a to se nezapomíná…
No spis bych to videl na hidden by pezik1 ![]()
Kazdopadne Johanka ma skutecne par foundu ve veku <0 ![]()
Viz Detska kes Hanspalopuka 2 :), kdy byla i s maminkou Hanickou (nick Sofee) ![]()
ačkoli šťastné rodiče osobně neznám, gratujuli a přeji hodně štěsí své jmenovkyni:)