Jojo, dalsi dvoustovka...

Take se pridavame k oslavam.. :-)) a prejeme jen to nej.

Tabacek a Janicka

Samozřejmě taky gratuluji :slight_smile:

Happy 200th Birthday, Solim :))))))

Blahoprejeme vsem oslavencum ke kulate vysbiranym cislum a take vrele diky k tem mensim cislum zalozenym! BXHOME