Probiram se forem, ale stale se nejak nemuzu dostat k jadru pudla … Prosim poradte! V jednoduchem editoru HTML si vytvarim popisku k nove kesi. Vse jsem celkem pochopil a udelal. Jen kdyz vlozim obrazek, tak ho mam v nahledu O.K. Pak si necham vytvorit zdrojovy kod, ktery zkopiruji do GC.COM a … vse tam je az na fotku
Jak na to?
no problem bude v tom ze mas urcite tu fotku nekde na lokalnim disku a v tom HTML kodu odkaz tam na to umisteni.To pak musis zmenit podle toho kam na web umistis tu fotku.
…Bylo to presne ono! Diky za radu! … to byl porod ![]()