juramara #300 (během 163 dnů)

Ano, to mi hlava nebere. 163 dnů od registrace a je tam třístovka!
To je fakt na velkou gratulaci do Blanska! (A díky, že na naší keši).

Taky gratulujeme, to je tempo:p!

Děkuji mnokrát.Ta keš stála opravdu za to.Ještě jednou díky.

Taky gratulujeme jurumárovi!!! My ho totiž trošku známe a je to takovej "blázen" do kešek!! :):slight_smile: Nejdřív říkal, jen 100 a pak si dám pauzu… pak tak 200 a bude pauza a už má 300 a myslíme, že se jen tak nezastaví!!! tak přejeme hodně zdaru a hlavně lepší počasí!!!:p:p

Ke gratulaci se připojuje i Doubravice.
Mám pocit, že sedí na nákladním vlaku a kolem se přehnalo Pendolino. :D:o:D

taky se pripojuji k velebeni juramary:), a taky mi to hlava nebere:o a taky sedim na nakladnim vlaku a koukam do krajiny a na "kombajny" v poliB)