Měl jsem tu čest, být téměř při tom, když si na kole dojel 160 km, aby odlovil svou 500. pixlu na nejvyšším místě Moravy, na Pradědu.
A to pouhých necelých 9 měsíců od registrace na GC.COM !
Juro, ať Tě to stále baví a dobrý signál.
Dal sis pěkný dárek k narozeninám ![]()
Takže i k nim Ti vše nejlepší
přeje
jo, jo, krajanum vse nejlepsi a at to slape stejne rychle az do tisice..
Gratulujeme!!!
Všem moc děkuji.Omlouvám se,že reaguji tak pozdě,ale teprve dnes jsem četl vaše gratulace.Ještě jednou díky.