Dobrý večer!
Prosím Vás, k čemu je kopie TB? Viz. odkaz: http://www.shop.gcsproduction.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=83&products_id=239
Díky, Ondřej Strnad
Co já vím…tak spíš než kopie, je to štítek s aktivačním kodem. Ten když zadáš na GC.COM jsi zaregistrovaný jako vlastník TB a na tom prvním kusu plechu je jen kod pro registraci cesty TB, kde ji kdo vzal atd…
Na té stránce v druhém odstavci se píše o té kopii.
Tady bys mohl najít odpovědi. Zvlášť v tom třetím odkazu.
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=6386&pid=62547#post_62547
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=6740&pid=67873#post_67873
http://www.geocaching.com/track/travelbugfaq.aspx (Part2 asi třetí otázka.)
OK, díky. Zkusil jsem hledat, ale neuspěl jsem. Proto jsem toto téma založil. Ale už tomu rozumím.
Díky, Ondřej Strnad.
jenom skoda, ze kopii nemaji i GC, ktere jsou hezci a hlavne kazdy jiny. u stitku s TB, ktere mi doma zustanou se lisi jen ten jejich kod …