kabukiman_CZ ma syna

Dnes v casnych rannich hodinach (25.8.08) se nasemu milemu geokolegovi Radkovi narodil syn Simon ( 3.450 kg, 51 cm).

Moc gratulujeme a Simonovi prejeme do zivota jen to nejlepsi, hlavne zdravicko, stesticko a lasku. Rodicum at dela radost a tatinkovi at je zdatnym nastupcem v GC :-).

Za Konvalinky

Janca