Kacas má již pětikilo

Musím psát rychle, neb má polovička je vedle v pokoji. Tak ti přeji ať tě to baví a neopustí tě nadšení pro tuto zábavu. Ať dopadne dobře operace a můžeš co nejdříve běhat a skákat, jezdit na koni a lozit po skalách. Asi to oslavíš s vodáky a skaláky ve středu v osvěžovně. Pokud budeš poroučet rundu, tak si dám i já a vem mi jí do lahvičky domů a já ti v pátek taky připiju. Tak ať slouží.

Oooo, taky prejav lasky sa ceni [:D] Kazdopadne som volaky zmateny, ponevac sme si pred par hodinami spolu pripijali a ja teraz neviem, ci sme pri tom Kacas gratulovali [:)] Kazdopadne, Kacas, si fajn holka a prajem Ti, nech ta operacia dobre dopadne a Ty budes opat skakat ako diva a tie cache pojdu jedna za druhou [H]

Super, to ti budu muset koupit panaka, az se priste uvidime ! GRATULUJEME !!!

Moc moc gratuluju!!! To je výkon! Moc na Tebe budu myslet a doufám, že ta operace bude v pořádku. Těším se, až se zase potkáme.

Mila Kacas, gratulujeme k velkemu vykonu. At ti to stale dobre slape

Zatím gratuluju elektronicky, zítra to doplním o verzi face to face.

Pekne, pekne… Snad Ti osobne nebudu muset prat az k 600. Vy dva s Pitrisem patrite vzdycky k tem, na nez se na eventech tesim obzvlast. Tak jen dolecit pacicku a hura zase na skaly [;)]

To je uzasna zprava a mam z ni velkou radost !!! Moc a moc gratuluju, drzim palce at vse dopadne tak jak ma a at jsi brzo fit!! No a pak si snad nekdy dopovidame i ten vtip !!! [;)]

Katko gratuluji a držím palce.

Gratuluju - a přeju hodně štěstí při zdravotním zákroku!!

Tož, ja bych se pripojil take … hlavne, uzivejte si to, a posilam pozdravy mestecka Reichenberg!

Gratulace z jihu - “Taxe brzo uzdraf, tešíme se, jaxe zase potkáme!” No a samozřejmě do dalšího pětikila vždy tu správnou konstelaci satelitů, ať to dlouho netrvá a oslavíš tisícovku.   

Tez se pripojuju k zastupum gratulantu a drzim palce na tu operaci ad brzo muzes zase behat.

To je paráda, Ferdové moc gratulují k pěknému kulatému jubileu a ať se daří!

Přicházím jako další gratulant a přeji hlavně … HLAVNĚ - ať Ti to šlape!

Blahopreju k prvnimu pul litru!!!

Gratulujeme i my s Imaginem. Je to krásné kulaté číslíčko a hlavně jsi už v půli cesty k 1000 [:D]

Budeme držet pěstičky, ať ta operace dopadne co nejlíp a ať jsi brzo jako rybka...

Taky se pripojuju ke gratulantum, krasne cislo a drzim pesti, at se vsechno podari. Asteris

Připojuju se ke gratulantům a přeju krásné zážitky do další pětistovky. Budu mít co dělat, abych tě dohnal.  [^] a [B]

Take se pripojuji ke gratulantum a preji ti hlavne zdravi - ty dalsi stovky pixel uz pak prijdou samy…