Najdou se tady nějací kačeři co běhají závody v Praze.Ať už je to v březnu půlmaraton,v květnu maratón nebo v září Grand Prix na 10km???
O jednom bych vedel.![]()
Najdou se tady nějací kačeři co běhají závody v Praze.Ať už je to v březnu půlmaraton,v květnu maratón nebo v září Grand Prix na 10km???
O jednom bych vedel.![]()