Ahojte, do Prahy sa prisiel pozriet a maraton si zabehat nas geokolega Kalman z Finska, znamy Salmiakki vodkou (a ma ju tu
- pre nezainteresovanych - Kalman je Fin a geokacer, ktory bol v Cechach na pracovnej rocnej stazi, o.i. sa zucastnil na niekolkych eventoch), toz je nacase zorganizovat nejaku malu geohospudku. Napiste sem, kto by mal zaujem prijst, predbezny cas a miesto je od 18.00 v Baracnickej Rychte na Malej Strane [:)]
nakoniec sme to zreorganizovali, takze ideme s Kalmanom a Dorkim na swimming cache do Roztok, obvolam zaujemcov so zmenou programu.