dostal jsem se ke GC Germany 2007 Series 1 Geocoins. Je u něj přání návratu do Německa. Chtěl bych co nejvíce ohlasů zda ho poslat do Německa, či někam do Čech.
Ja osobne bych se tedy snazil splnit prani MAJITELE. Preci jenom je to JEHO mince.
Pokud máš tu možnost, tak určitě do Německa. Nebo aspoň do cache, která mu jeho cestu domů usnadní.
Můžeš se také zkusit domluvit s někým, kdo má zrovna do Německa cestu.
jednoznačne pokud muzeš, tak mu pomoz splnit jeho ukol