Kam se poděly???

Může mi někdo říci, proč je najednou tolik nedostupných a zrušených skrýší??? Co se stalo. Vidím to jen já nebo to mají všichni? Jen okolo osmiseti skrýší :-((( Je to dočasné nebo trvalé?

Tohle se tu resi kazdou chvili. Obcas dojde k chybe pri prenosu skrysi z gc.com na gc.cz a ty jsou nasledne oznacene jako disabled. Smerodatny udaj je ale na strankach gc.com kde jsou tyto kese normalne funkcni, takze bych se ridil tim.

Ani nevíš, jak rád to slyším. Moc díky za radu. Teď mi to bude doufám jasné. :smiley: