Karbous

Nevíte někdo, jak totálně zresetovat 60csx? Zkoušel jsem enter+page a zapnout, ale všechny dohrané mapy tam zůstaly. Jde nějak odstranit i mapy, třeba přes Mapsource?

a) mapy odstranis tak, ze tam nahrajes jine
b) pomoci ctecky SD karet a microSD (transflash) redukce (k dostani s jakoukoliv novou microSD kartou) muzes otevrit kartu v exploreru a vymazat/naformatovat ji