Ahoj,
kdysi jsem na sou kesku v Plzni Mala (GCZ5J3) pouzil takovy pekny maly soubovaci mikro kontainer, ktery jsme si koupil na http://www.shop.gcsproduction.cz/.
Jelikoz se keska 2x ztratila, tak jsme vycerpal vsechny moje zasoby z prvniho nakupu a ted se u kesky objevil problem, ze se strhnul zavit a na zminenem shopu, uz se dany artikl neda koupit (kdyz pominu, ze se tam te uz nic rozumneho neda koupit).
Na www.geocacheshop.cz se taky nic podobneho neprodava.
Nema nekdo tip, kde podobny kontainer koupit, pripadne, zda by nekdo neodprodal ze svych zasob.
Diky
Klasický hutní materiál a umělohmotné zátky se dají sehnat v dostatečném množství třeba ve FERRUMu hned vedle Nebeské čajovny v Plzni. Tam já kupuji vše potřebné na výrobu těchto schránek. Pořizovací cena takové schránky včetně nátěru je cca do 30 korun. Podle velikosti.
PET je moc velka a vzhledem k umisteni a i smyslu kesky me puvodni kontejner prijde idealni a filmovka je proste velka a byla by videt.
Keska je totiz mala a je v Male ulicce.
nechtel bych tam davat zas nejakou prtavou, protoze se v Plzni nezdrzuju a jen tam projizdim domu nebo dojizdim za kamarady, tak bych zas nechtel menit logbook kazy tyden.
Jinak co se tyce ztraty, tak posledni verze tam drzi uz docela dlouho (cca necely rok) a jelikoz mam k te ulicce a k Plzni vztah, nechci tu kesku odbyt.
Ona jde o to, ze Michal ma pekne kesky , ale pro muj ucel jsou moc prtave (doudleve, chodske namesti) a me osobne se s nich spatne vyndaval logbook a potrebujou castejsi udrzbu (maly logbook),coz jako pro neplzenaka je trosku problem - i kdyz o kesku se castecne stara GeorgeCZ, ktery to k ni ma kousek [DIKY])
Proste idelani by byl puvodni kontejner.
i kdyz mi mozna nic jineho nezbyde a budu ho muset vyrobit nebo nejak poresit to vicko
Tak cena zas takovy problem neni (preci jenom uz jsem pracujici)
ale tohle je idelani pro nejake nano ;), ale to ztoho delat nechci.
Ale je to presne co potrebuju, ale melo by to byt jeste o kapanek vetsi
Promiňte mi, pokud jsem úplně mimo. Nikdy jsem nenašla micro cache, tak nevím, jak moc může být malá. Myslela jsem, že jako filmovka např.
Kdežto to, na co odkazujete vy je opravdu maličkaté. My např. (než jsme ztratili) měli tento adresář velký asi dva cm, průměr tak 6mm a do toho se vešel jen docela maličkatý papírek s adresou. Bylo to prostě veliké asi jako filtr od cigarety. A myslím, že ani tyto nebudou o moc větší.
Hmm, tak mezi mikro patri i kese velikosti nano. Mam mezi svymi nalezy kesku asi tak tretinove velikosti oproti cigaretovemu filtru. Nano nejsou nijak moc caste, ale obcas se vyskytnou.:o
No ta o ktere je prvni dotaz ta je klasicka nano a je urcite mensi nez tyhle adresare :o) Osobne tyto kese nemam moc rad, proc asi :o) Ale pokud to autor zmini v listingu tak proc ne, i jehla se da najit v kupce sena :o) Par uz jsem jich nasel, ale ta prvni bolela hodne :o)
ahoj… pokud myslis takovej ten valecek s rozmerama cca 2cm sirka a 6cm vyska, tak jednu mam…
klidne ti ji poslu. kdyztak se ozvi pres profil.
klidne poslu foto, jestli je to ona
Desetilitrovej kýbl je Large. Other chápu jako něco zvláštního a pokud je takto označena velikost kešky, hledám většinou nano nebo jinou vychytávku. Takže z mého pohledu označení nano jako Other je naprosto v pořádku, ba dokonce žádoucí