..pri hloubkovem pruzkumu meho datoveho uloziste jsem nahodou objevil tuhle mapku aktivnich skrysi datovanou 27.11.2003. To byly casy, kdyz v republice bylo kolem 60 kesi a Dorcadion mel toho casu na konte jeste 0 ![]()
No já když jsem začínal, tak už se o Dorcadionovi psalo v Reflexu. No a o PaBovi se nepsalo vůbec nic, protože začínal ten samý týden ![]()
Take asi bylo nebe modrejsi,trava zelenejsi,voda mokrejsi a vubec co my ted vime:D
eee… to bylo tak nejak v dobe, kdy jsem si koupil prvni navi… Garmina Legenda.. za desitku (pod rukou dovezeny z USA) …a k tomu za bura mapu CR… ![]()
To kvuli mapovani ROPiku… ![]()
A kamarad mi rekl, ze je jakasi hra na hledani pokladu… a ze bysme nejakej mohli najit behem vejslapu po ROPikach… a ja jsem rek, ze to bude asi pekna <>ina… ![]()
Takze asi tak… ![]()
To je šupa
Skoda ze neni videt vic, zajimalo by mě ktereže to byly. A vubec, znam malo z historie českeho gc. Nemate někdo něco podobneho ? Prosim hodte to taky tady. Mazaci mitakovitejsi nez Mitak :), by to mohli mit někde v archivu…
Tak zkus kouknout sem [cache]GC11KHH[/cache] ![]()
Tyhle stránky jsou taky dobrý http://www.archive.org/web/web.php ![]()
Zkuste zadat www.geocaching.cz nebo geocaching.globenet.cz
Z bývalé cachemapy to ale bohužel umí už jenom puntíky bez podkladu.
Mazec… padesátku za den, bylo tenkrát scifi.
No, to je pro mě i neska, ale ne že by to nešlo ![]()
Jen by mě zajímalo, jestli se dá nějak jednoduše zjistit, která keš byla u nás založená jako úplně první a vůbec jaké byly první kešky od každého druhu?
celkem jednoduse.. pokud se neco nezmenilo, tak pri volbe "vyhledat kese v cr" na gc.com, jsou kese razeny sestupne od nejnovejsi .. takze zobrazit, a prolistovat na konec…
i kdyz, to asi "vyeliminuje" deaktivovane..
jinak to urcite pujde pomoci pq…
http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?country_id=56
Akorát tam myslím nejsou archivované.
asi nejednoduseji se to zjisti z tohoto souboru
http://home.debitel.net/user/geocaching/data/GCczechia.db.zip
tam jsou ulozeny vsechny kese u nas do nejakeho data, nez gc.com prestal toleravat sw co ty data z gc.com sbiral
Co vim, tak archivovane kese se z listingu nevyrazovaly..
Pětadvacet nejstarších keší jsem kdysi přidal do mapy. Souřadnice jsou záměrně trochu rozhozené, podle toho nehledejte.
Díky, nikdy by mě nenapadlo, že jsou ještě funkční! Po tolika letech…![]()
Našla jsem i bookmark list (kdyby to někoho taky zajímalo)
Zdravim
Nemůžu se pochlubit žádnou mapkou či souřadnicemi.Přidám tedy jen vzpomínkou na to,jak jsem chodil na stránky věnující se geocachingu a zasněně se díval:D na mapu ČR kde byli zobrazeny takové malé "zavařovačky".Tehdy pro mě ovšem byla GPS nedostupná.Vlastně ani nevím,proč jsem se nepokusil alespoň jednu odlovit bez ní.Ale to tehdy(nevím do jakého časového období bych to zařadil) asi nenabízel seznam takové mapy.Nebo mě někdo opraví?A ještě takové malé poděkování Bédovi.Však víte kterému;)![]()
Jsme večer tu mapku s Agentem zkoumali a nejsme schopní se dobrat, co je to tam za keše na pomezí Jizerek a Krkonoš ![]()
jj, presne tak. nebyly podrobne mapy. fotomapy byly jen v nainstalovanem google earth, podrobnost v porovnani s dneskem ne moc vyuzitelna a mimo prahu, brno uz uplne nepouzitelna. a googlemaps na netu byly pro cechy jeste daleko za mapy.cz.
Tak jsem neodolal a zápisník si vyluštil. Skvělá noční zábava ![]()
nemůžou to být tyhle?

Jo, to je asi ono, na té původní mapce je ten Stog Izerski příliš posunutý.
Ta na rozhraní je Groulova Štěpánka a dole jsou ty původní Suché Skály, ty jsem ani nestihl ulovit a už tam nebyly ![]()
Pokud se chcete podívat na nějaké mapy s kešema, tak na mých stránkách http://www.brabenecz.wz.cz/home.htm je několik map z jara 2004, hledejte pod datem 09.12.2006