Kdyz uz je rec o Garminech...

respektive o sdileni zkusenosti s garminimi GPSkami, najdou se mazi nami take uzivatele garminich fishfinderu (sonaru) ? Rad bych se optal na zkusenosti, jsou-li jake…

Diky

Pitr