Kedon přeskočil dvoustovku...

[color=blue]Kedon v sobotu na Geosquashi přeskočil dvoustovku a nezadržitelně uhání vstříc těžké závislosti…:wink:

Vážený pane kolego, z celého srdce Vám blahopřejeme k dosažení této významné mety a přejeme co nejvíce příjemných zážitků na cestách za šipkou a už žádný podobný tomu sobotnímu ostravskému!

Ivo a spol.[/color]

Moc gratulujeme a já (Helena) se těším, že příští rok v Ostravě porazíš zase Ty mě a navíc, že tam taky oslavíme Tvou tisícovku!!!;)B)

Děkuji za přání a gratulace.
MarcanC: Příští rok v Ostravě ještě tisícovku mít určitě nebudu, ale vy byste mohli. :wink:

Honzo makej! Dvoustovka je důležitý zlom. Gratuluju.

Moc gratuluju ke zdárnému zdolání další překážky! Sice se zatím neznáme, ale tuším, že chováš sympatie je krásnému běloušovi Kedonovi :wink: Přeju mnoho dalších úspěšně zdolaných překážek včetně "Taxisu" a třeba někdy někde nashle;)