[color=blue]Kedon v sobotu na Geosquashi přeskočil dvoustovku a nezadržitelně uhání vstříc těžké závislosti…
Vážený pane kolego, z celého srdce Vám blahopřejeme k dosažení této významné mety a přejeme co nejvíce příjemných zážitků na cestách za šipkou a už žádný podobný tomu sobotnímu ostravskému!
Moc gratuluju ke zdárnému zdolání další překážky! Sice se zatím neznáme, ale tuším, že chováš sympatie je krásnému běloušovi Kedonovi Přeju mnoho dalších úspěšně zdolaných překážek včetně "Taxisu" a třeba někdy někde nashle;)