Bohuzel jsem se dostal na misto finalnich souradnic az dnes. Kdyz jsem se priblizoval k vode od Komoran nemohl jsem to tam skoro vubec poznat, nastesti jsem se zorientoval a dosel k mistu ulozeni. Bagry a nakladaky se sice posunuly od kesky dale po ceste, stejne tak znacena nova trasa cyklostezky se vyhybala mistu ukrytu, ani ten strom nebyl oznacen pro pokaceni, ALE bohuzel se nejspise do nej nejakej nakladak castecne nacouval no keska sice byla puvodne v korenech ale asi se tam hrabaly a kesku vyhrabaly. Nasel jsem z ni jen vicko, pravidla v pytliku a jednotlive papiry logbooku. takze prozatim disabluji, obnovim ji nejspise az po skonceni praci, nebo pokud najdu nejake vhodnejsi misto, tedy ze multikesku zkratim ci prodlouzim, tak ji obnovim drive, ale nejdrive se musi oteplit aby byla moznost prohledani terenu na kole
Ja jsem to tak trochu tusil. V lokalite probiha jednak stavba pokracovani praz.okruhu, jednak pokracovani vystavby cyklotrasy Komorany-Zbraslav. Ostatne kdo byl uz na Call from Komorany…, tak to videl. Ale az bude cyklotrasa hotova, bude to jiste super.