Resim problem, proc Colorado 300 nekdy nezobrazi kese, i kdyz je ma ulozene ve vnitni pameti. Mam pocit, ze je to tim, ze je mam ulozene jeste v podadresarich v adresari GPX (napr. GARMIN/GPX/PRAHA/soubor.gpx).
Jenze potiz je, ze je nekdy vidim, nekdy ne, pricemz vyndat je z podadresare pomuze. Tak by mne zajimalo, jestli je vubec moznost mit soubory v podadresarich podporovana, nebo musim hazet vsechny gpx soubory bez ladu a skladu primo do adresare GPX. Diky za rady ![]()
A nie je to len tym ze si s coloradom dalej od tych kesiek ako je ista hranica?Typujem…
Nene, nezobrazi se ani kese v nejblizsim okoli, proste to nenacte jeden z gpx souboru, ale nezjistili jsme proc. Nemuzeme prijit na to, proc se nekdy nejake kese nezobrazi. Tak se snazim zjistit, jestli colorado vubec oficilane podporuje pouzivani podadresaru.
Podporuje bez problemu, me to dela kdyz jich tam mam moc. Mam CR rozdelenou na regiony a aktualni mam v Coloradu a ostatni nechavam na karte. Pak to slape dobre.
Tak aspon, ze tak. Taky mam pocit, ze je to tim,kdyz jich je moc, skoda, ze nejde vybrat, ktere soubory ma colorado nacist. Kdyz je mas na karte, tak je musis presnout pres pocitac do vnitrni pameti, aby je navigace videla, jinak to nejede, ne? Pripadne udelat stejnou strukturu i na karte, ale to je pak k nicemu, protoze by pak byly nacteny vsechny a bylo by jich moc.