Jasně a kvůli tomu si totálně rozhodit statistiky? To je taky pěkně hloupý… Ale jak říkám, situace už byla vyřešena, autor podmínku u [cache]GC1P0P4[/cache] stáhnul.
Vy nevidíte, v které sekci je ten dotaz?
Tak si diskutujte tam v tom vlákně a toto laskavě ponechejte k odpovědi reviwerům. Škoda, že ty příspěvky nemohu jako zakladatel vlákna smazat.
Souhlas s posledním příspěvkem, opět diskuse ve vlákně Reviewer, grr! ŽÁDNÁ z podmínek citovaných v prvním příspěvku už není od 4.4. 09 možná jako povinná, už jen dobrovolnost - ani jedna podmínka se netýká výzvy v souladu s GC, WIG, či WM (challenge cache), jako např, "odlovit může jen ten, kdo našel jiné kešky této série), čili takto ne. Vlákno zamykám.