Kesky pro TV...?

Ahoj vsem. Zitra jdu natacet s CT nejake povidani o geocachingu do poradu Pomeranc. Mame sraz na Kavkach, neco jim povim a pak pudeme na nejakou kesku. Na kteoru je mam vzit? Nejlepe neco blizko Kavkam, ale v nouzi i neco dal…? Diky za rady… :slight_smile:

Jo a BTW, nemate nejak lehce sepsany takovy ty fakta jako prvni CZ keska, kdy vlastne GC vzniklo v US a kdy v CZ… A vubec vsechno na co by se mohli ptat…? :slight_smile: Ze bych se radsi neco doucil… :slight_smile:

Tak pozdravuj Zellera a řekni mu že všichni Brňáci mladší 30ti let jsou celí nažhavení na jejich dubnový koncert s Elektrickým Pánem :slight_smile: a jestli budou chtít dávat přídavek aby už neopakovali tu televizní odrhovačku co minule :smiley:

Alta vista II (GCHYZH) se motá kolem Kavek, dokonce jejich satelitní antény jsou postupným cílem, nevím ale, zda umístění finálovky není trochu mimo pravidla (za plotem, nad skalním srázem, i když v bezpečné vzdálenosti od hrany).

To není plot, ale zábradlí, a to prece slouzi primarne k pridrzovani a ne jako zabrana pristupu.
A co se tyce srazu - Takova Branicka cache je taky daleko za plotem a navic primo ve srazu a tesne vedle hotove propasti, ta by musela byt pak totalne mimo pravidla :-))))

kdy vlastne GC vzniklo v US a kdy v CZ…


mrkni na http://www.geocaching.com/about/credits.aspx tam je historie vzniku ( i kdyz vlastne ne americka, ale finska)
jako zacatecnik o ceskych startech moc nevim, na webu jsem nic nenasel resp. fora jsem jeste neprohledaval..
r

pocuj Ondro, hlavne si tamzober tu helmu co mas v avatare na hlave (:slight_smile:

ovsem nez se dostanes k zabradli musis projit dirou v plote, i kdyz je tam ceta plne vyslapana

Na ty nejblizsi kesky je radsi neber, obe jsou za plotem, jeste bysme o ne prisli. Navic tak jako tak to umisteni prozradi, ne ? Co jim zalozit nejakou jen pro ten ucel, aby pak po prozrazeni nezmizela nejaka pekna, ktere by bylo skoda… BTW: nechces je vzit v sobotu na event do Plzne ? :-))))

Z druhé strany (odspodu) ovšem žádný plot není, takže to není uzavřená oblast se zákazem vstupu. Ten plot jen odděluje park od svahu, asi hlavně kvůli dětem. Takže není žádný důvod, proč by umístění konkrétně téhle cache mělo být proti pravidlům.

no je to asi celku jedno, protoze je fakt ze v pripade kdy se na tu kesku zavede televize tak tam dlouho asi nevydrzi, takze by bylo asi opravdu nejlepsi zalozit nejakou kesku primo pro tuhle prilezitost, treba ani neaproovlou a pocitat s tim ze po odvysilani muze zmizet(taky zalezi jak to natoci), napriklad v tom parku za ceskou televizi je pekny misto na zalozeni.

Hmm, vzpominam, ze v Madarsku onehdy cache specialne pro ucely takove TV reportaze udelali, i kdyz ted uz je asi z casovych duvodu problematicke. Ale reseni by to asi bylo nejlepsi. Jinak GCE50, nejstarsi cache v Cesku, oslavi na jare pate narozeniny. A hlavne nam, co to moc nesledujeme, nezapomen dat vedet, kdy bude vysledek k videni (ja se rovnou priznam, ze slysim o poradu toho jmena prvne, alespon, ze ten Vecernicek a Branky body zustavaji :-))