Prosím Vás já mám dotaz zelenáče. Získala jsem první kešku, ale nevím jak ji vepsat do svého seznamu získaných kešek. Prosím vás tedy někoho hodného a ochotného, aby mě k této věci dovedl. Dekuji Katka P.S. je-li to příliš dlouhé, než aby se to dávalo na fórum tak prosím pište na můj mail [email protected] . Děkuji
Precti si cely tenhle clanek, tam odpoved najdes: http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/Ar.asp?ARI=112930&CHID=1&EXPS=&EXPA=
Najdeš-li kešku, přihlásíš se na geocaching.com, vyhledáš si listing té kešky a v pravém horním rohu je odkaz "log your visit". Na ten klikneš, v případě nálezu vybereš type of log: "found it", vybereš datum, napíšeš komentář a odešleš.
Jinak všechny tyto základní věci jsou popsány v geowiki:
http://geowiki.hidden.cz/wiki/,
konkrétně tvůj dotaz je zodpovězen na:
http://geowiki.hidden.cz/wiki/Nalezení_cache
Doufám, že jsi ji nechala na místě ![]()