a spouštíš ho s parametry, nebo jen odklikneš program?
Ja tez kesovadlo pouzivam (nebo spise pouzival nez se mi rozbylo PDA a budu pouzivat na novem) Nahradilo mi relativne tezkopadny GPXsonar.
Vyuzivam ho vyhradne na cteni listingu, data vytvarim v GSAK.
Kesovadlo mi plne vyhovovalo, jedine co mi v nem chybi je moznost logovat, poznamenavat si nalezy (vytvareni TXT souboru pro Field Notes),to uz tu bylo parkrat zminovane. Kdyby se to povedlo doprogramovat bylo by pro me asi dokonale…
Občas ho používám, ale bohužel pro mne jako slepejše má do terénu malé písmo. Uvítal bych možnost nastavení většího, a též export i do GPX formátu.