Kešování po Brně.

Našel by se někdo na kešování po Brně? Jsem tu na pár měsíců.

klidne mam zalusk na LOST dharmu ale sam se bojim :slight_smile:

Hm, taky, ale teď jsou zápočty. A pak zkoušky.

Ale klidně bych se na některý těžší a delší odhodlal, třeba i s Majtinkou a jejím přítelem a swoop.namem, jak jsme se už domlouvali.

Osobně bych (někdy časem, nemusí být teď, svátky a zápočty chápu :smiley: ) uvítal nějakou grupu na Kernitani.

Ja bych to jako pritel majtinky (ktera je vlastne maftinka ;)) bral, ale nevim, jak to bude mit s casem. Ja jsem celkem flexibilni, ale ona toho ma ve skole az nad hlavu…

Taky by někdy zašel někam hromadně. Šel by i kámoš, taky kačer. Ale až po zkouškách, teď bohužel má přednost škola…

No já můžu kdykoliv po 3hodině odpolední od pondělí do čtvrtka :slight_smile: Moc to tu neznám, tak bych uvítal nějakou tu společnost.