Našel by se někdo na kešování po Brně? Jsem tu na pár měsíců.
klidne mam zalusk na LOST dharmu ale sam se bojim ![]()
Hm, taky, ale teď jsou zápočty. A pak zkoušky.
Ale klidně bych se na některý těžší a delší odhodlal, třeba i s Majtinkou a jejím přítelem a swoop.namem, jak jsme se už domlouvali.
Osobně bych (někdy časem, nemusí být teď, svátky a zápočty chápu
) uvítal nějakou grupu na Kernitani.
Ja bych to jako pritel majtinky (ktera je vlastne maftinka ;)) bral, ale nevim, jak to bude mit s casem. Ja jsem celkem flexibilni, ale ona toho ma ve skole az nad hlavu…
Taky by někdy zašel někam hromadně. Šel by i kámoš, taky kačer. Ale až po zkouškách, teď bohužel má přednost škola…
No já můžu kdykoliv po 3hodině odpolední od pondělí do čtvrtka
Moc to tu neznám, tak bych uvítal nějakou tu společnost.