Kimit Team 100

Tak gratuluji k první vytoužené stovce. Známe se sice zatím jen přes internet, ale snad to v brzké době doženeme i nějakým společným odlovem.

No a konec flákání u dvojky bílého a honem na druhou stovku o:-))

Ještě jednou gratuluji.

Diky moc, urcite se brzy nekde potkame. Snad konecne zacne byt venku hezke pocasi a tak by nebylo spatne se nejaky cervnovy vecer setkat spolecne s dalsimi brnenskymi cachery nekde na zahradce u zlataveho moku (nebo kofole).