Kimit team 200

Tak Vam Petre a Evo blahoprejeme k te Vasi DVOUSTOVCE;-)

P.s.: Radi jsme Vas konecne poznali i osobne:o)

Dalsi hezka meta. Jen tak dal - moc gratuluji.