Omlouvám se všem, kteří se v současnosti nemohou dostat na stránky www.klicnik.com. Z důvodu překročení měsíčního trafiku jsem byl odpojen ![]()
Do konce týdne dám dohromady nouzové řešení a obnovím provoz.
Omlouvám se všem, kteří se v současnosti nemohou dostat na stránky www.klicnik.com. Z důvodu překročení měsíčního trafiku jsem byl odpojen ![]()
Do konce týdne dám dohromady nouzové řešení a obnovím provoz.
Stránky jsem částečně obnovil na adrese www.klicnik.org. Je zde vše kromě souborů ke stažení (to pořeším v příštích dnech jinak a hlavně odjinud).
Nehostujes nahodou na pipni? Prekrocenej trafik a zabloklej ucet. To by na ty dva kokoty sedelo…