Klipik #100

Vážený geokolego, moc Ti gratuluji k dosažení magického čísla 100 a doufám, že jsi to oslavil tím dobře vychlazeným šampaňským a přeji Ti do dalšího geocacherského života hodně nalezených pokladů a krásných zážitků s GPSkou v ruce.

Klipíku, i já se připojuju !!
Na Velký GeoPardubický to musíme pořádně oslavit !!
At ti to geošlape i nádal aspon tak dobře, jako do teď !!!

Klipiku, velka geogratulace z Lyse. At ti to slape a diky za pekne kese z HK

Dik za projevene gratulace a dekuji vsem geokolegum za pekne kesky a tim i motivy vyrazit do prirody a slibuji ze toho dokud budou nohy a rozum slouzit nenecham :o)

Pokud se mi podaří dorazit do Pardubic, popřeji osobně, jinak velká gratulace.

První stovka je vždycky nejlepší, takže posílám velkou gratulaci.

Gratuluju, prvni stovka chutna nejlepe!

Gratuluji k jubileu a preji aby ti to dal hledalo a nasledovaly dalsi a dalsi gratulace.

Jasne prvno stovka je super. Moc gratuluji !!

gratulujem :slight_smile:

První stovkou se to většinou láme, člověk zjišťuje že již není normální mudla, ale geozávislák… :slight_smile:

Blahopřejeme a držíme geopalce do dalších stovek!

M + 3 geogirls

Připojuji se ke gratulacím a moc mě těší že se to zakulatilo tam kde se to zakulatilo a přeji mnoho dalších hezkých zážitků na toulkách po keších.