Klokani 400

tak po osobní gratulaci na místě samém i ta internetová! Klokani moc vám přeji ať to skáče dál ještě lépe než dosud a hlavně žádné DNF :slight_smile:

Gratuluji Klokánkům k první 400 :o)

tez se pripojuji ke gratulantum…

Take gratuluji k dosazeni dalsiho milniku na ceste do klidneho a utulneho arealu PL Praha-Bohnice [;)]

Nooooooooo, vy “naše geoděti”, pjekně vám to přibejvá. Takže k jubileu vše nejlepší přejí - strýc Standa, teta Marie, sestřenice Lenka s dcerou Kristýnkou, bratránek Lukáš s přítelkyní Petrou, sestřenice Maruška s přítelem Járou, streja Karel z Pražáku, babička Marie z Bavorovský ulice, kočka Gábinka a želva Julinka. Tramtadaááááááááááá. Děda Nezbeda na  EldoRádiju následuje :-)))

Gratulujem, mile kengury [:D]

Posilame velkou gratulaci ke dvojnasobku kulateho cisla ke kteremu se ritime my…Jen tak dal! Nevime zda vas nekdy dozeneme,ale snad se ten rozdil nebude dale drzet na tom “dvojnasobku”.

Gratulujeme k peknemu vykonu. At se stale dari a mate porad skvelou naladu. Je radost se s vami potkat.

Pridavam se ke gratulaci - at to porad slape jak ma !!!

Dekujeme velice za gratulace, budeme se snazit to petikilo udelat jeste do svatby a nasledne stavby, pak se uvidi jak nam to pujde. Diky.