Vazeni zajemci o (asi) prvni chebskou cache. Zalozil jsem ji 14.02.2006 a prvni nalez (gratuluji k FTF) patri hledaci LOGBOOKovi (17.02.2006). Bohuzel doslo na jeho slova a ma prvni zalozena je i prvni ztracenou. Blizsi informace najdete primo na strankach cache, brzy bude znovuzprovoznena (a pripravena na STF, TTF, FTF a dalsi…). Diky, preji krasny vikend plny peknych zazitku pri hledani pokladu. TEA_CR
No, teda LOGBOOKů už jsem u kešek viděl habakuk, ale zatím jeste nikdy v podobě lidské bytosti, potažmo geokačera… Moje Peťa když to četla, málem smíchy spadla pod stůl. A doma mi ode dneška jinak neřeknou. Ještě že psi neumí mluvit… ;-)))))