Dík, ale asi jsem to špatně popsal.
Nejde o změnu mého logu v nalezené cachi ale o změnu, zakódování, části textu logu někoho, kdo našel moji cache a prozradil příliš moc - “spoiler”
Zatim jsem našel jen možnost zakódovat celou zprávu nebo ji smazat.