Kódování textu v logu

Dík, ale asi jsem to špatně popsal.

Nejde o změnu mého logu v nalezené cachi ale o změnu, zakódování, části textu logu někoho, kdo našel moji cache a prozradil příliš moc - “spoiler”

Zatim jsem našel jen možnost zakódovat celou zprávu nebo ji smazat.