Hehe, aj takehoto kolegu mame, ale som rad, ze som ho nestretol v akcii :)))
tak to je viac ako inspirativne…
rozmyslame s Peckou ci spravime nudecache alebo nudeevent…
co vy na nudeevent, suradnice pre istotu v strede jazera?
No, rovnou by moh zajit i na Bike cache no1… ![]()