kolega geocacher

Hehe, aj takehoto kolegu mame, ale som rad, ze som ho nestretol v akcii :)))

tak to je viac ako inspirativne…

rozmyslame s Peckou ci spravime nudecache alebo nudeevent…

co vy na nudeevent, suradnice pre istotu v strede jazera?

No, rovnou by moh zajit i na Bike cache no1… :wink: