Ahoj, omluvte prosím možná blbý dotaz začátečnice. Mám Garmin Legend i s mapovým CD a jenom by mě zajímalo, kolikrát lze přehrát do přístroje mapy, neboli kolikrát se dá ta paměť přepsat, protože vím že třeba disketa když se přepíše tak dvacetkrát, tak už není použitelná. Děkuji
Hodněkrát. Tím bych se v praxi vůbec nezabýval. Přesné číslo nevím, ale bude to řádově v tisících a výše, spíše řádově výše.
Mapy se v prijimaci ukladaji do pameti EEPROM. Tyto pameti maji zivotnost. ktera se pocita v desetitisicich zapisu. Takze jestli neco na Legendu odejde starim, pamet na mapy to rozhodne nebude.
to musela byt ale hodne stara disketa… mam tu par asi pet let starych, nespocetnekrat prepsanych .. a stale spolehlive funguji ![]()
Jako tacek pod salek urcite. Na co dneska diskety pouzivas, mohu-li se zeptat? :o) (Muj tip: medium na jeden snimek z dvoumegoveho fotaku…)
Zrovna včera jsem dodával 2 krabičky, požadavek pro potřeby update BIOSu.
Ja je pouzivam na jako memento pripevnene magnetem na lednicku na vzkazy ![]()
Rekl bych, ze driv ti odejdou tlacitka nez pamet.
Jinak diskety pouzivam take a to pomerne casto - BIOS, ovladace radicu do win, sw na image disku, partition Magic … Jinak 5a1/4 diskety jsou vyborne posetky na CD. Z futralu ktery je uvnitr krasne sametovy, vyndate samotne medium a vlozite CD. A cteci otvor je nadherne okynko na popis CD ![]()