Ahoj Mirku, my jsme dnes ulovili svoji 100. keš a ještě jednu. A ejhle, zjištujeme, že opisuješ!! Máme k tomuto okamžiku úplně stejný počet 101!! GRATULEJEME!!! Snažili jsme Tě dohnat a byla to pěěěěkná makačka!!! Mnoho dalších šťastných úlovků přeje Ivank (Ivan a Olina)
Vzhledem k tomu, že jsi svou 100 kešku udělal na mé prvotině, tak se také připojuji s gratulací a za všechny návštěvníky Tvých prima keší přeji hodně elánu a štěstí v dalším lovu! :o)
Také posíláme gratulaci na Výšinu. První stovka je dolní hranicí geozávislosti, tak si to užij ![]()
Je to tak na teto hranici se lame chleba !! Moc gratuluji a at ti to porad beha,
Gratulaci pripojujeme i my a dekujeme, zes nam pomahal hlavne ze zacatku…snad se v dalsi stovce objevi i nase cache ![]()
Úplně jsem tu gratulaci přehlédl ![]()
Děkuji všem gratulantům a postupuji zvolna ke 200 … ![]()
Taky posílám blahopřání na Výšinu, teď už to půjde úplně samo.