Zpráva pro kačerstvo…stop…kolomba ani metrové sněhové bariéry nezastaví…stop…ulovil již 800 keší…stop…gratulujeme!..stop…:D:D:D
Ten nadpis by mohl znit i Kolo(mbo) jede
Taky se pridavam ke gratulantum, at to tak jede i dal… ![]()
Zpráva pro kačerstvo…stop…kolomba ani metrové sněhové bariéry nezastaví…stop…ulovil již 800 keší…stop…gratulujeme!..stop…:D:D:D
Ten nadpis by mohl znit i Kolo(mbo) jede
Taky se pridavam ke gratulantum, at to tak jede i dal… ![]()