Ahoj, tak konecne se panove v Garminu dohodli a dali mi v reklamaci za pravdu, ze ten kousek se proste nepovedl. No a prave proto mi za ten muj vadny kousek poslali uplne novyho Koloucha. Jelikoz jsem si poridil Oregonka, tak uz pro toho Koloucha neni misto ![]()
Spolecne s nadhernym vonavouckym novouckym Kolouskem davam tez kompletni sadu do auta (1200,-), kde je drzak na sklo a kabel do zapalovace, pak dale karabinovy drzak na batoh. Pri vymene za novy kus jsem dostal nova registracni cisla na mapy (stary Kolouch byl puvodne koupen s TOPO 1.2 s upgradem na TOPO 2.0 zdarma a atlas Czech 7). V novem pristroji je ale nainstalovana TOPO 2.0 PRO. Dale jsem prilozil vsechna CD, co k pristroji dal Garmin a fakturu a reklamacni list, na kterej bezi nova dvouleta zaruka od 12.5.2009. Cenu jsme stanovili podle bazaru a inzeratu na 7000,-.
Pripadnym zajemcum rad odpovim pres email.