Komerční inzerce ve FRC

Nerad prudím, ale nešlo by nějak jasně uspořádat vztahy s obchodem warpsů, aby nepoužívali fórum pro své komerční účely?
Jsou přece uvedeni v obchodech, kdo chce, najde si je tam.

omlouvam se ano byla to chyba uz se to nestane

Díky B).

Vlákno přesunuto do skupiny GC.cz-Dotazy a připomínky. Do skupiny Reviewer to opravdu nepatřilo, nevím co by to s naší prací mělo mít společného - my GC.cz nespravujeme :slight_smile: