Nerad prudím, ale nešlo by nějak jasně uspořádat vztahy s obchodem warpsů, aby nepoužívali fórum pro své komerční účely?
Jsou přece uvedeni v obchodech, kdo chce, najde si je tam.
omlouvam se ano byla to chyba uz se to nestane
Díky B).
Vlákno přesunuto do skupiny GC.cz-Dotazy a připomínky. Do skupiny Reviewer to opravdu nepatřilo, nevím co by to s naší prací mělo mít společného - my GC.cz nespravujeme ![]()