KOMPLETNI SEZNAM - ČR

Mě by zase zajímalo, proč zde na stránkách není někde zřetelně zveřejněm kompletní seznam (samozřejmě bez kompletních souřadnic) kešek v ČR.
Jestli takový seznam existuje, velice stojím o jeho zaslání na:
[email protected]

Diky

  1. Nikde to nenajdeš, protože to je v rozporu s podmínkami stanovými Groundspeakem, provozovatelem serveru www.geocaching.com.

  2. Pokud si zaplatíš premium membership, můžeš si to stáhnou sám. Návod je ve Wikipedii

  3. Nemá cenu to tu dál rozebírat, protože diskuze na toto téma tu byly už mnohokrát a nikdy nic nevyřešily (protože to legálně vyřešit nelze).

Nemyslela jsem kompletní souřadnice, ale takové ty kde číslo chybí + hádanka k tomu.
Bydlím třeba na Kladně a nejsem schopná nikde najít co tu v okolí máme.

No na to, ze je to prvni kwalickuv prispevek do fora je to hodne odvazny pozadavek. Nekteri holt nemaj zadnou sebekontrolu;)

jo tak pardon slecno, to je jina, pokud se zaregistrujes na geocaching.com zadas svoje domaci souradnice a das si zobrazit nejblizsi souradnice sveho domova uvidis je vsechny, vcetne tech hadanek atd. atd.
dopurucil bych prostudovat pro zacatek aspon zaklady co je geocaching a co je jeho podstatou na wikipedii nebo dalsich odkazech, treba na geocaching cesky - web pro novacky, a hodne stesti na lovu:)

To už právě všechno mám, ale pořád se ztrácim v tý spoustě těch stránek a řikám si, že když existuje něco jako tohle:

tak musí někde bejt i ten zbytek;)
Nemyslela jsem to zle, jen chci konečně vyrazit ven…

Pokud jsem to spravne pochopil, tak reseni je snadne : na GeoCaching.Com, pokud se prihlasis a kliknes na sve jmeno vpravo nahore, na dalsi strance hledej vpravo nahore v Sekci Search Options odkaz Search for nearest caches from your home coordinates.

Děkuju, právě bojuju s přihlášením a zdá se mi to téměř jako neřešitělný úkol.

No na to aby jsi mohla vyrazit ven staci vzit tu nejblizsi od domova a hura na ni. K cemu potom seznam vsech kesi v republice??

ráda cestuju…

Zjistila bys, že by to stejně nebylo moc užitečné, protože by se musel neustále aktualizovat. Pokud potřebuješ mít všechny cache nějak při ruce, bude asi nejlepší mobilová aplikace Handy Geocaching od Destila.
Pokud potřebuješ poradit s GC.com, klidně sem napiš, určitě ti spousta lidí pomůže. Po pár cachích už jej určitě budeš obsluhovat bez problému.

Zajímavé je, že se každý nováček jako první věc ptá po seznamu, už se z toho stala taková kultovní věc hodna zařazení do FAQ :smiley:

Zrovna jsem se chtěl zeptat k čemu člověk potřebuje kompetní seznam… :o
Ono se sice říká že "když všechno selhalo, je na čase přečíst si návod" ale všeho s mírou…

No tak češi jsou velice pohodlný národ, radši se zeptají, než aby někde něco hledali :smiley:

Pro kwaliczek:
Vstávej ráno Mariáno, dávej vajec každé ráno, jestli nedáš kupu vajec, vyženu tě zpátky na pec, a z pece do komínka, budeš černá jak ta sviňka. PLÁC PLÁC PLÁC :wink:

já jsem si nahrál do GPS jen kompletní seznam kešek v okruhu cca 20 km od domova i od rodičů a stejně musím každou chvíli dohrávat nové a v pátek jsem dokonce zjistil, že ta na kterou jsem se chystal je archivovaná.
Nemluvě o tom, když senějaká keška o kousek posune.

Při představě, že bych měl sledovat změny v celé republice…

Já si ještě pamatuju, jak jsme s Matesem168 hledali v Německu měsíc archivovanou kešku asi třičtvrtě hodiny - nevyplácí se to, když se body z GPS občas nevymažou…

Od toho prave existuji programy, ktere ti s minimem namahy udrzuji aktualni databazi a pak si kdykoliv vyexportujes posledni aktualni stav do GPSky…

Taky nechapu, proc vsechny kesky do GPS? To je tak jit s kombajnem na ne… Kdyz si hledani chce clovek vychutnat, tak si pripravi nejake cile, vytiskne listingy a hura objevovat… Na dovolenou to chce NB s sebou, ze? :wink: A mit pripojeni… S PDAckem je to asi po teto strance lepsi…

Pokud jde o seznam kesek a hadanek (:slight_smile: ), tak by pomohl programek "skrýšotlač" . Vyhledas si jednu kesku a pak mas moznost vyhledat vsechny kese v okoli x km. Pak si vyberes co vsechno z listingu te zajima a vyexportujes to. Pak uz nic nebrani ctrlc, ctrlv a mas to ve wordu k vytisknuti, pripadne k doladeni do krasy. Jenom bych opravdu nechtela tisknout celou CR… :wink: