Komunikace s reviewerem

Ahoj, když zakládám keš a dostanu pomoci reviewer note doplňující dotaz od reviewera, stačí odpovědět zase jenom pomocí reviewer note? Nebo je potřeba zas nějak listing odeslat ke schvalení po doplňení, nebo reviewera nějak kontaktovat přímo?

Díky

stačí reviewer note /resp. ta je k tomu přímo určená/

Diky. Myslel jsem si to.

Já jen doplním, že pokud bys po publikaci něco potřeboval změnit a potřeboval k tomu zásah reviewera (např. kvůli posunu výchozích souřadnic), už ti bude reviewer note na nic - viz vysvětlení v tomto vlákně.

Ne, slo mi o to ze jsem v pondeli vecer poslal kes k publikaci. Reviewer mel asi zrovna sichtu protoze jeste v pondeli vznesl dotaz. Na dotaz jsem v utery odpovedel hned rano pomoci note a od te doby nic. Je me jasny ze toho maji reviewri az az a taky maji jiny povinosti takze jsem nikoho nechtel otravovat, ale chtel jsem se ujistitm ze ho neni treba nijak jinak upozornovat ze jsem udelal upravy ktere chtel.