Chci poslat fotku na [email protected] (podmínka v GC1GPT2). Ale neustále se mi vrací informace, že daná schránka je plná. Na zprávu zaslanou přes ICQ mi autor neopověděl. Předpokládám, že zpráva zaslaná přes GC.com (ne)přišla také do výše uvedené schránky. Už to zkouším druhý den a už mě to přestává bavit. Prosím Vás nemáte někdo ještě nějaký další kontakt na Ambrozovi? Pokud ano, prosím sdělte jim ať si pročistí schránku. Předem dík.
No co by jsi chtěl. Jak ti píše notifikace, jejich schránka je plná, takže to prostě zkus poslat zítra nebo za týden… to je jejich problém. Do logu na kešce dej, že jsi jim chtěl poslat fotku, ale schránka byla plná a je to… co chceš víc vymýšlet.