Ahojky,nemáte někdo kontakt na slečnu,pani s nickem ikebara?Má u sebe můj gc a už celkem dlouho.Chtel bych se ji jen zeptat jestli ho někdy vyšle dál
Ahojky,nemáte někdo kontakt na slečnu,pani s nickem ikebara?Má u sebe můj gc a už celkem dlouho.Chtel bych se ji jen zeptat jestli ho někdy vyšle dál