Toto mi pripada dobre vlakno - kontaktovat reviewera sa da mailom cez profil. Dnes som dostal mail, aky som este pocas mojej reviewerskej prace nedostal, tak vam ho tu skopirujem. Je to reakcia na to, ze som si "dovoli" disablovat cache a napisat, ze ju budem archivovat, ked som dostal Needs archive log a cache ma od sptembra vyse 10 DNF a autor nereagoval.
Tu je (jemne upraveny - nazov cache a podpis som nahradil XXXXXX):
Dostali jsme následující zprávu na naši cache XXXXXX. Vůbec nechápeme. co to znamená. Geocaching je dobrovolná hra, kam každý přispívá, jak může. CO TO MÁ ZNAMENAT VYHROŽOVÁNÍ ARCHIVACí?
Opravíme ji, jskmile budeme mít možnost. Kromě toho její archivací dojde k znehodnocení a nemožnému najití další cache. Nechápeme to, jakým prvem ukládáte jakékoliv termíny na její obnovu.
Jsme snad na totalitiních stránkách?
"Vdaka za info, ak s tym autor nic neurobi tak skonci v archive. Myslim, ze 14 dni staci."
XXXXXX