Kontakt na reviewera

Toto mi pripada dobre vlakno - kontaktovat reviewera sa da mailom cez profil. Dnes som dostal mail, aky som este pocas mojej reviewerskej prace nedostal, tak vam ho tu skopirujem. Je to reakcia na to, ze som si "dovoli" disablovat cache a napisat, ze ju budem archivovat, ked som dostal Needs archive log a cache ma od sptembra vyse 10 DNF a autor nereagoval.
Tu je (jemne upraveny - nazov cache a podpis som nahradil XXXXXX):

Dostali jsme následující zprávu na naši cache XXXXXX. Vůbec nechápeme. co to znamená. Geocaching je dobrovolná hra, kam každý přispívá, jak může. CO TO MÁ ZNAMENAT VYHROŽOVÁNÍ ARCHIVACí?
Opravíme ji, jskmile budeme mít možnost. Kromě toho její archivací dojde k znehodnocení a nemožnému najití další cache. Nechápeme to, jakým prvem ukládáte jakékoliv termíny na její obnovu.
Jsme snad na totalitiních stránkách?

"Vdaka za info, ak s tym autor nic neurobi tak skonci v archive. Myslim, ze 14 dni staci."

XXXXXX

Igi, mas muj hluboky obdiv, tohle je prvni postezovani po 2.5 roce, co od tebe registruju :slight_smile:
A zcela sobecky jsem rad, ze uz nemusim mit co do cineni s takovymi pripady.

Ale takové případy jsou spíše k pousmání. Aneb občas je vidět neúcta k jakýmkoliv pravidlům určitou skupinou lidí. Zde naštěstí není co řešit, je to zcela jednoznačný postup :slight_smile:

Také uvedu něco "ze zákulisí" k pobavení kačerů - myslím totiž že je škoda, aby to pobavilo jen nás reviewery :slight_smile:
Jde o listing předaný k publikaci, který samosebou skončil archivací jako nejapný žert na reviewery - na druhou stranu ale byl dobrý, neurážející. Šlo o listing s tímto textem (název keše ani autor, to není podstatné):

Short Description
Zahradní centrum Jindrichuv Hradec

Long Description
Kešku zde sice žádnou nenajdete, ale docela dobre sem mužete zaparkovat manželku aby nezdržovala pri hledání jiných keší v okolí. :o))

Hints
No Hints Available

Dobré, ne? :smiley:

Pěkné :slight_smile: