kopím GC či přívěšek TB

Zdravím,

ve středu letím služebně do zahraničí a napadlo mne, že bych mohl zkusit najít nějakou kešku a dát tam nějaký pozdrav [:)] Bohužel, mé mince jsou někde v zahraničí  a já nemám nic doma v zásobě, co bych s sebou vzal [:'(]

 Pokud by se tu našel někdo z Prahy, kdo má doma v zásobě něco z výše uvedeného a neměl by problém s odprodejem, tak bych to zkusil využít [:D]

 

Zdenek

 

 

 

 

Ahoj, ak budes mat cestu v utorok cez den na Malu Stranu, kde pracujem, som schopny predat Ti svoj Saman Team geocoin (245 Kc). Ked tak sa mi ozvi cez profil, ak mas zaujem.