Koupe travel bugu

Mel bych prosbicku, snazim se koupit na www.geocaching-onlineshop.de travel bug. Bohuzel me jejich shop nechce pustit na dalsi krok objednavky (vyber zpusobu platby). Protoze neumim moc nemecky, tak asi nekde delam chybu. Takze bych se rad zeptal:

  1. Nebude nekdo objednavat TB hromande? :wink:

  2. Popripade nevite nekdo o anglicky mluvicim online shopu, ktery by zasilal do CR za rozumne postovne?

Diky za info

PavelM

hromadna objednavka se uz probirala pred vanoci, ale potom se to nejak zamluvilo. takze ja bych do toho urcite sel, ale asi pockam az budou geocoiny na pristi rok.

resilo se to tady. jinak i ja bych si vzal nejake TB (2-3 kusky)

Ano i ja chci 2-3 :slight_smile:

Ivet sa podujala, ze urobi zoznam zaujemcov o TB…

Toz ja bych si taky 2 kousky vzal :wink:

Toz co se da delat, prosim si take dva kousky.. :slight_smile:

Takže znovu a lépe: jsem ochotná seskupit nějaký seznam lidí, kteří mají zájem o TB, přípedně GeoMince přes svůj e-mail geocaching[zavináč]centrum.cz jak už sem jednou psala (přesný návod je v tom druhém vláknu :-)) A seznam předat člověku, který se nabídne jako dobrovolník ovládající cizý jazyk a platby do zahraničí přes internet. Tomu bych předala seznam: e-mail + počet. Doufám, že většina z nás bude případně ochotna zaplatit nějakou zálohu nebo předpokládanou cenu předem. Takže problém je spíš dobrovolník, který všechno objedná!!!

ja to klidne objednam. peckaZAVINACmac.com

Odporucam asi groundspeak.com.

Skuste sa s nimi dohodnut na shippingu cez USPS a rozdelte to do balicku po 13 TB aby ste neplatili clo.

Alebo to nejako spocitajte aj s clom…

v kazdem pripade se ozvete me nebo ivet na email. chtel bych to do konce tydne uzavrit a po vikendu objednat, takze kdo to nestihne tak bude muset cekat zase na vhodny okamzik…

Tak tedy, JA bych chtel takovy tri kousky, ale, pokud budou za nejakou peknouckou cenu, tak i vic… :slight_smile: